View Single Post
  #1 (permalink)  
Old May 24th, 2009, 12:28 PM
georgelopez66 georgelopez66 is offline
Junior Member
Beginner
 
Join Date: May 2009
Location: San Diego
Posts: 1
Default Bonbonierre questions..

I know I'm being nosey... But how much did you spend per person??
AND- I am tossing up between 2 kinds of jars to fill with tiny boiled lollies, either these ones-
19625_PE104932_S3.jpg

Which are $3.50 for a 4 pack
OR these ones (which I love)
0084070_PE210390_S3.jpg

BUT they cost $4.95 for a 2 pack..

SO- the difference for 85 of them ends up being $135 (So only $77 for the first ones, and $212 for the second ones).
Am I being silly, and should I just get the cheaper ones?? or is $212 still fairly cheap? Keeping in mind I still have to buy the lollies..
Reply With Quote
Sponsored Links